Наша історія
Від спроб вирішити наслідки кризи для бізнесу за допомогою спільноти – до роботи над професійним рівнем менеджерів. Минуло трохи більше десятиліття, а ми перетворилися із групи однодумців на академію, яка підтримує стандарти професії менеджера на актуальному високому рівні.
Digital-умови
ACPM продовжує свою місію з навчання та розвитку менеджерів для ефективної роботи в компаніях у digital-умовах. Члени академії консультують бізнес та збирають дані для систематизації нових вимог до менеджерів для розробки актуальних програм навчання.
Високоповажний Річард Ерік Лоуренс Оліфант іде на пенсію. Посаду директора ACPM займає Анна Верба, CEO&Co-Founder Фінансової Академії Актив.


Нові виклики
31 січня 2020 року Велика Британія залишає Європейський Союз. Зустрічі членів академії зірвані пандемією. Світовий бізнес нарешті взявся до інструментів для віддаленої роботи. Також він відчуває потребу в менеджерах із сильними навичками роботи у цифровому світі. У зв'язку з усіма подіями, АСРМ ухвалює рішення перенести та продовжувати свою діяльність виключно в онлайн, щоб показати світові справжню цінність мобільності та підтвердити важливість одного із принципів академії.
Члени АСРМ розробляють план співробітництва з навчальними центрами Євразії для побудови партнерської мережі.
У ці роки триває розробка концепції функціонування Academy of Certified Professional Managers (ACPM), налагодження партнерських відносин. Основні теми: методи цифровізації бізнесу, робота академії, підготовка програм навчання та сертифікацій.
Academy of Certified Professional Managers перейшла під управління Річарда Еріка Лоуренса Оліфанта.
UK Register of Learning Providers (UKRLP) 10086713.
Десятиліття академії
У липні 2019-го академія відзначила десятиліття свого існування святковою вечерею.
Тема вечора: «Skills for Digital Britain».


Британія піднялася на дев'яте місце у Звіті про глобальну конкурентоспроможність 2014-2015 від Світового економічного форуму. Дослідження показало, що зусилля Євросоюзу не дають швидких результатів щодо розв'язання макроекономічних проблем.
Ці факти штовхають ACPM до нових рішень, одне з яких – передача академії до рук однодумців зі Східної Європи. Разом із ними члени ACPM створили профільний вебресурс, присвячений діяльності професійної організації.
PMF-спільнота активно проводить засідання, круглі столи та виїзні зустрічі. У розмовах із власниками компаній все частіше згадується важливість професійних компетенцій у топменеджера: уміння прогнозувати ринок, знаходити вихід із поточної ситуації, бути в курсі світових подій та прораховувати можливі ризики.
У Звіті про глобальну конкурентоспроможність 2013-2014 від Світового економічного форуму Британія опиняється на десятому місці.
Джордж Уортон, лідер спільноти, пропонує перетворити її на професійну асоціацію, щоб мати більше впливу серед колег та представників влади. PMF-спільнота стає Academy of Certified Professional Managers (ACPM).


Лідери спільноти PMF ініціюють круглий стіл з представниками компаній зі сфери веббізнесу, щоб обговорити потенціал і прибутковість високих технологій в інтересах бізнесу та країни. За два роки вдається провести 3 зустрічі.
Сусідство з Tech City
Щоб сприяти зростанню технологічного кластера в Лондоні, прем'єр-міністр Девід Кемерон призначає підприємця Еріка ван дер Клея очолити ініціативу. Так в Іст Лондоні з'являється Tech City — кластер технологій, у якому, з моменту запуску, зайняли свої ніші 85 стартап-компаній. За кілька років їх уже налічувалося близько 5000.
Члени PMF використовували таке сусідство, щоб займатися нетворкінгом та розвитком ідей спільноти.
Campus London від Google
У тому ж районі 2012 року Google купив будинок на вулиці Бонхіл. У Campus London проходять виступи ораторів, хакатони, навчальні семінари та демонстрації, в яких пощастило взяти участь і членам PMF.
Фестиваль Digital Shoreditch
Представники PMF-спільноти взяли участь у фестивалі Digital Shoreditch. Він відкрив перед ними багатогранність розробки та застосування цифрових технологій. А також повернув основні думки та дії PMF у бік автоматизації та цифровізації роботи компаній та менеджерів.
Спільноті професійних менеджерів знадобився просторіший офіс для зустрічей з учасниками та однодумцями. Новий офіс знайдено в Іст Лондоні, де зростала концентрація веббізнесу.
Продуктивність Британії залишалася слабкою через відсутність інвестицій, поганий менеджмент, низькі процентні ставки, що підтримують «зомбі-компанії», і неправильну оцінку економіки, що розвивається на основі високих технологій та надання послуг. Учасники PMF визначили додатковий напрямок розвитку спільноти — співпрацю з технологічними компаніями та вивчення їхнього менеджерського досвіду.


На початку 2009 року світ поринув у глобальну рецесію, що викликало зростання безробіття, скорочення бізнесу та державних доходів Британії. П'ята за величиною економіка світу відчула удар.
Група власників бізнесу та топменеджерів не схвалювала дії уряду та менеджерів фінансового сектору. Після виходу «Digital Britain Final Report» від Department for Culture, Media and Sport and Department for Business їм прийшла ідея об'єднатися. Так з'явилась спільнота професійних менеджерів Professional Managers of Future (PMF).
Восени 2008 року в Британії розвалився інвестиційний банк Lehman Brothers і відправив свої ударні хвилі через глобальну фінансову систему та за її кордони. Ця подія принесла світові не лише світову кризу. Вона підштовхнула окремих людей та цілі країни до змін.